1-زندگی یعنی چه و 2-فصل سرد پیشگوئی حیوانات


هوالمحبوب


121

قسمت اول آپدیت امروز : زندگی جنگ و دیگر هیچ


سلام

از این عکس چه حسی بهتون دست میده ؟ این مفهومی از جنگه نه ؟ جنگی که همیشه بین ملت های مختلف در می گیره و آتشش خیلی خانه و خانمان ها رو نابود می کنه .. دخترک بدون اینکه تصوری از آینده اش داشته باشه فقط داره رفتنه پدر رو می بینه . این رفتن براش با همه ی رفتن های قبلی فرق داره .. چون کودکه چون معصومه این احساس ناخودآگاه توی قلب پاکش پرپر می زنه که بابا این دفعه کی برمی گرده چرا کیفش اینقدر بزرگه مگه برای چند روز غذا برداشته؟ چند تا شب باید بخوابم و صبح بیدار شم که بابا بیاد .. این فقط یه گوشه از تصویر .. بعد دوم عکس، دستی هست که روی سر دخترک گذاشته شده .. پدر فکرش به همه جا هست و هزار ابهام توی افکارش موج می زنه و قلبش تند تند می زنه اما می خواد دخترک از این تشویش بوئی نبره و فقط دست نوازشگر پدر رو یادش بمونه ..امیدواره که تلاشش بی فایده نباشه اما نمی دونه قلب کوچک دخترک همه احساس های ابراز نکرده را درک می کنه..

یه بعد دیگه از این تصویر .. چکمه هاست .. دیدن این چکمه ها که اینقدر محکم بسته شدن و شلوار نظامی توی پوتین رفته و بند ها دونه دونه تا بالا ادامه دارن .. آدمو یاد سختیه راه میندازه انگار .. می دونم که دخترک این رو می فهمه و اون پوتین هارو اصلا دوست نداره ..

یه بعد دیگه ی تصویر یه خرس عروسکیه پوست پیازه !! که هیچ خنده ای توی صورتش نیست و معلوم نیست چند بار باید تو بغل دخترک فشرده بشه و شاهد دلتنگیهای معصومانش باشه تا بابا بیاد .. یا نیاد !...

اما یه بعد این تصویر هم دیده نمیشه .. مادر دخترک .. تصویری نامرئی .. تنها بی پناه با تمامی نامردمی ها باید بسازه و انتظار تلخی رو تجربه کنه که شاید هیچ وقت جوابش داده نشه .. این جنگه این جنگیه که آدما به استقبالش میرن . رمان زندگی جنگ و دیگر هیچ اثر اوریانافالاچی رو خونید ؟ اگر نخوندید از دستش ندید منحصر بفرده .. این رمان از یک سوال شروع میشه .. سوالی که خواهر کوچک این نویسنده از او می پرسه به امید پاسخی واضح : زندگی یعنی چه؟ .. و این کتاب در پاسخ به این سوال زاده میشه .. زیباست ..

قسمتی از ابتدای رمان :

برای تو که چرا نمی دانی وقتی می خندم این چنین از ته دل می خندم و چرا وقتی گریه می کنم این چنین زیاد می گریم. و چرا وقتی باید خوشحال شوم خوشحال نمی شوم و چرا گاهی تا این اندازه مشکل پسند و پر توقع می شوم. برای تو که هنوز نمی دانی روی کره ای که با تلاشها و معجزه ها زندگی انسان زو به مرگی را نجات می دهند، باعث مرگ صدها، هزارها و میلیونها موجود زنده و سالم می شوند. می دانی ؟ زندگی خیلی بیشتر از لحظه ای است بین وقتی که به دنیا می آییم و وقتی که می میریم.


در قسمت دوم آپدیت امروز از پیشگوئی خواهم سرایید :


فصل سرد پیشگوئی حیوانات

لینک اصلی :

http://www.persianpet.org/forum/showthread.php/-59112/index.html


نوشته ی فی البداهه از من : پریا.م
زمان نوشتن : هنگامیکه خبر آبی رنگ پائین صفحه را خواندم


بازار پیشگویی داغ است، اصلا مد شده است این روزها از قورباغه و یوزپلنگ ایرانی و هشت پا و کروکودیل برای پیشگویی می توان بهره جست..

یاد دوران مدرسه می افتم زمان امتحانات وقتی مورچه ای بر روی پاسخهای چهارگانه ی برگه ی امتحانی ام می دوید .. ترجیح می دادم جای پای او بر گزینه را علامت بزنم بی آنکه به خودم زحمت اندیشیدن به پاسخ را دهم ..

حال می بینم این همان است تنها کمی پیشرفته تر شده و شما را مشهور می کند .

از امروز راه می افتم با گونی ای بزرگ بر شانه ام .. می روم تا تمامی گونه های جانوری را که بطور اتفاقی بر سر راهم سبز می شنود بیابم. به خانه بر خواهم گشت و یک به یک آنها را واردار به پیشگوئی می کنم .. مگر جز این است که این جانداران بی فایده حیات را بر کره ی زمین به خطر انداخته و جای ما آدمیان را تنگ کرده اند پس بگذار کمی استفاده کنیم از فرصت و تصویری از آینده مان داشته باشیم حال که با مدرک تحصیلی بیکاریم و با عینکی بر چشم تند تند اخبار استخدام و کاریابی را مرور می کنیم !

به کسی نگوئید اما دیشب یک سوسک بالدار درشت وقتی به آینده شغلی ام می اندیشیدم، به بکگراند کامپیوترم چسبید در حالیکه تصویری از یک سرباز بخت برگشته بود که به جنگ می رود ..

با خود گفتم
این پیشگوئی سوسک بالداریست که به حقیقت می پیوندد به زودی لباس کماندویی خواهم پوشید و با کوله ای پر از حیوانات پیشگو دنیا را فتح خواهم کرد . . مگر سوسک بالدار زشت من چه کم دارد از آن هشت پای جام جهانی و این کروکودیل شکم پرور که تا مرغهای پخته را نخورد پاسخ را نگفت ..

اینک زمانی برای پیشگوئی است . به جای آنکه چشم به مطالب من بدوزی برخیز و طوطی خود را از قفس، سگ خود را از جای خوابش، گربه ات را از پشت پنجره و سوسک احتمالی را از جوی آب جلوی منزل فرا بخوان ! و به قدرت پیشگوئی او پی ببر و ایمان بیاور به آغاز فصل سرد .

کروکودیل پیشگو رقیب 8 پای پیشگو شد!

یک کروکودیل نتایج انتخابات نخست وزیری استرالیا را به نفع نخست وزیر فعلی این کشور پیشگویی کرد.
به گزارش مهر، در شرایطی که حدود یک ماه از ماجرای هشت پایی به نام "پل" که نتایج بازیهای جام جهانی فوتبال 2010 آفریقای جنوبی را با موفقیت پیشگویی کرد نگذشته است به نظر می رسد پل که دیگر رسما از پیشگویی کردن بازنشسته شده یک جانشین پیدا کرده است.
جانشین "پل" هم آب را دوست دارد اما به جای داشتن هشت پای نرم، دو دست و دو پای کوچک، یک دم دراز و یکسری دندان بسیار تیز دارد و با 5 متر طول و 700 کیلو وزن وارد عرصه پیشگویی سیاسی شده است.
این پیشگوی جدید که یک کروکودیل به نام "هری" است در پارک داروین استرالیا زندگی می کند.
براساس گزارش آسوشیتدپرس، پیشگویی هری نشان می دهد که در انتخاب 21 آگوست استرالیا جولیا گیلارد نخست وزیر فعلی این کشور مجددا به این سمت انتخاب خواهد شد.
در این پیشگویی، دو تکه مرغ هم وزن از نخهای یک اندازه ای از پوسترهای دو نامزد رقیب در این انتخابات آویزان شده بود و هری از بین این دو مرغ، تکیه ای را برای ناهار خود انتخاب کرد که از پوستر جولیا گیلارد آویزان شده بود.


والسلام
/ 32 نظر / 51 بازدید
نمایش نظرات قبلی
امیر

New Iranian Dating Site members blow .. .. Tell FRIENDS http://360forlove.mixxt.org/networks/join/signup My Group IN F a c e b o o k http://www.facebook.com/pages/Farsi-dating/193295407356939

بابا عظیمی

سلام به پریا گل و نازنین جشممان روشن که یه عزیزی که فکر میکردم من را از یاد برده روشن با کامنت قشنگی که نوشتی[گل] بله عزیز من شمارا کاملا یادمه ولی تو چی ؟ انشالله که همیشه شاد و سلامت باشی و بازم ببینمت درسایت تا منم این افتخار مجدد را داشته باشم برای حضورم در نزد تو [گل][گل]

الهه عشق

سلام.خوبی گلم؟کجایی؟ کاش همیشه صلح و مهربانی بود... از کامنت مهربونت ممنون.چند باری به وبلاگت سر زدم اما انگار تو هم نمی نویسی. عزیزم چند ماه پیش توی فیس بوک تو لیست دوستام اسمتو دیدم و ادد کردمت البته شک داشتم خودت باشی اما جدیدا دیدم خودتی اگه دوست داشتی خوشحال میشم اددم کنی. باز هم سر می زنم پریا جون شاید دوباره نوشتی...

ف ریاد

خطوط زندگی در كف دستانم زود به انتها می رسند زودتر از چروك های روی صورتم نیمه ی دردناكش اینجاست كه حرف هایم ناگفته می ماند نیمه ی زیبایش تو همیشه مرا جوان به خاطر خواهی آورد پنجره را باز كن پلك بزن پرنده ها پرواز می كنند

ف ریاد

خطوط زندگی در كف دستانم زود به انتها می رسند زودتر از چروك های روی صورتم نیمه ی دردناكش اینجاست كه حرف هایم ناگفته می ماند نیمه ی زیبایش تو همیشه مرا جوان به خاطر خواهی آورد پنجره را باز كن پلك بزن پرنده ها پرواز می كنند

آسمان

اگر دلت هوای خدارو کرده در وب من میهمان باش

بازاریاب

دوست عزیز سلام اگر تمایل دارید مدیریت قوی تری بر وبلاگ خود داشته باشید،امکانات بیشتری به مخاطبین خود ارائه نمایید و یا یک گام بزرگ برای ورود به دنیای وب مستران بردارید ما توصیه می کنیم همین امروز از امکانات رایگان ارائه شده توسط تیم اندیشه ی برتر نهایت بهره را ببرید و با تبدیل وبلاگ خود به وب سایت خواسته های خود را محقق کنید. هم اکنون اقدام کنید و از امکانات دامین و هاست رایگان برخوردار شوید http://designer.moshakhasat.com همچنین در صورتی که تمایل دارید از طریق وبلاگ خود کسب درآمد کنید آدرس زیر را نیز حتما ملاحظه بفرمایید http://www.moshakhasat.com/index.php?route=information/information&information_id=9 با تشکر 1345428361.9

موفقیت در کمین شماست

امروز گامی برای موفقیت برداشته اید؟ مجموعه ی آموزشی سریع خوانی همراه با نرم افزار ارائه شده توسط استاد بزرگ کتاب خوانی جهان مجموعه ی 7 راز بزرگ انگیزه مجموعه ی آموزشی استفاده از قدرت حافظه مجموعه ی آموزشی استفاده بهینه از شرایط بد و بدشانسی ها مجموعه ی آموزشی تفکر تحول برانگیز مجموعه ی آموزشی تمرکز جادویی مجموعه ی آموزشی راه های اجرایی کسب ثروت مجموعه ی آموزشی مثبت اندیشی و اعتماد به نفس مجموعه ی آموزشی پیروزی در تعاملات روزانه بسته ی آموزشی نکات طلایی برای موفقیت دانشجویان بسته ی آموزشی نکات طلایی در صحبت کردن با کودکان زود دیر می شود 1173243197

فرید

با عرض سلام و خسته نباشید از ظاهر وبلاگتان این طور به نظر می رسد که برای آن زحمت کشیده اید ما هم می خواهیم شما را در این زمینه یاری برسانیم شما یقینا محدودیت هایی که یک وبلاگ دارد را به خوبی می دانید با این حال بد نیست مجددا آنها را با هم مرور کنیم: وجود یک تبلیغ ناخواسته و نامربوط با محتوای وبلاگ محدودیت در قالب های وبلاگ نداشتن فضای مناسب برای قرار دادن فیلم و عکس و فایل و ... سخت بودن افزودن یک امکان ساده، مانند نظرسنجی،آمارگیر جدید و ... عدم پشتیبانی از امکانات پیشرفته تر با این حال راهی ساده برای حل تمامی این مشکلات وجود دارد تبدیل وبلاگ به سایت به آدرس سایت مراجعه کنید و مراحل را دنبال نمایید و ظرف 24 ساعت از تمامی این مشکلات برای همیشه خلاصی پیدا کنید موفق باشید 2104291377

121

سلام امید که خوب و خوش و خرم باشین